Moja historia

malowana13 - renowacja mebliNa imię mam Piotr i prowadzę Malowaną 13, która zajmuję się renowacją, odnawianiem i przerabianiem mebli. Daje nowe życie starym meblom.

W 2014 roku szukałem komody do swojego domu. Po długim czasie nie mogąc znaleźć tej właściwej postanowiłem zrobić ją samemu. Kupiłem używaną i przerobiłem ją na taką jakiej dokładnie szukałem. Od tamtego czasu w moim domu pojawiło się już mnóstwo mebli, które sam odnowiłem. Z upływem czasu pojawili się klienci którzy tak jak ja szukali mebla, który spełni ich oczekiwania. Meble i praca z nimi stała się moją pasją, hobby i zajęciem, które sprawia mi mnóstwo radości.

Przez te kilka lat pracy ze starymi meblami nauczyłem się wielu technik, przetestowałem mnóstwo produktów, zdobywając przy tym cenne doświadczenie. Obecnie pracuje tylko na wypróbowanych i renomowanych produktach. Dzięki czemu mogę zapewnić najlepszą jakość moich prac i niepowtarzalny efekt końcowy. Każdy mebel wymaga indywidualnego podejścia, a praca z nim jest wieloetapowa i przemyślana.

To co najbardziej lubię w mojej pracy to moment, w którym klient widzi swój mebel pierwszy raz po odnowieniu. Uśmiech, zaskoczenie i zadowolenie są bezcenne.

Szukasz ciekawych, oryginalnych i indywidualnych rozwiązań? Chcesz mieć mebel z gwarancją jego niepowtarzalności? Skontaktuj się ze mną!