Malowanie mebli

W naszej pracowni Malowana 13 zajmujemy się odnawianiem i artystycznym malowaniem mebli. Dajemy drugie życie meblom z recyklingu. To nie tylko modne, ale też praktyczne rozwiązanie, a nasze meble świetnie pasują do każdego rodzaju wnętrz. Ciekawe i kreatywne pomysły, które znajdą miejsce w twoim domu.

Cały etap przywracania blasku starym meblom podzielony jest na kilka etapów. Podczas prac zawsze przywiązujemy szczególną uwagę do jakości. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu wiesz, że twój mebel będzie świetnie wykonany. Podczas malowania mebli wykorzystujemy farby sprawdzonej jakości, które są trwałe i bezpieczne. Ich dużą zaletą jest także to, że szybko schną , a kolory na długo pozostają świeże.

Meble malowane artystycznie przeznaczone są dla tych, którzy cenią sobie oryginalność, kreatywne i nowoczesne rozwiązania. Działamy nieszablonowo, dzięki czemu masz pewność, że nie ma drugiego takiego samego przedmiotu. Pomalujemy dla Ciebie meble, szafki, krzesła, komody, stoliki i wiele innych. Potrzebujesz niebanalnego rozwiązania dla swojego domu? Sprawdź nas!